Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Müge Anlı Kayıp Bartınlıyı buldu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Müge Anlı Kayıp Bartınlıyı buldu

Ağızları açık bırakan teklif

Müge Anlı’ nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kayıp kızları için katılan Bartınlı aile 12 gün önce ameliyat olan Şennur Çolak’ın, ameliyat masraflarını karşılayan patronu ile birlikte kaçtığını öğrendi.  

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu hafta konuğu Bartınlı aile oldu. Şennur Çolak’ın 12 gün önce ameliyat olmasının ardından ortadan kaybolduğunu dile getiren aile kızlarının bulunmasını talep etti. 

Kayıp olarak aranan Çolak’ın Küçükkızılkum Köyünde ikamet eden patronu Abdullah E. ile birlikte kaçtığı ortaya çıktı.

Abdullah E. ile  Çolak’ın programa bağlanmasıyla birlikte ortalık karıştı. Tüm stüdyonun ağzını açık bırakan programda, Çolak patronu ile birlikte olduğunu kabul etti.  

Ağızları açık bırakan teklif

O sırada programa canlı bağlantı ile katılan Abullah E’nin eşi ve oğlu kendisinin eve geri dönemsini istedi.  Abdullah E.’nin “Ben Şennur’u bırakmıyorum. 12 gündür birlikteyiz. Kabul edersen böyle birlikte geliriz.” İfadelerini kullanmasıyla birlikte Müge Anlı çileden çıktı.  

Anlı “Biz hangi ülkede yaşıyoruz eşinle birlikte nasıl bir arada yaşıyorsun. Hiç utanmıyor musun? Kuma mı getireceksin?” sözleriyle tepkisini gösterdi. 

O sırada canlı bağlantı ile canlı yayında konuşan Abdullah E.’nin eşi ise, “Asla buna müsaade etmiyorum. Bu kadın daha önce evime geldi yemeğimi yedi, suyumu içti. Demek ki niyeti buymuş. Asla böyle bir şeyi kabul etmiyorum.” Dedi. Şennur ise bu sırada tüm ameliyat masraflarını patronunun karşıladığını ifade ederek geri dönemeyeceğini söyledi. 

İntihar edeceğini söylemiş

Programa bağlanan Küçükkızılkum Köyü Muhtarı Recep Denizer ise; “Abdullah E. Perşembe günü akşam gitti. İkna etmeye çalıştım. ‘Kendi başımın çaresine bakarım. Aramayın beni’ dedi. Kadınla da Abdullah E. ile de görüştüm. Ayrılmayacaklarını ifade ettiler. Kadın ayrılırsa intihar edeceğini söyledi.” şeklinde ifade etti.

Yeni Videolar