Özel İdare sahilleri yaza hazırladı

Bartın'da İl Özel İdare sorumluluğundaki sahillerde bayram öncesi tüm hazırlıklar tamamlandı

Özel İdare sahilleri yaza hazırladıÖzel İdare sahilleri yaza hazırladıÖzel İdare sahilleri yaza hazırladıBartın İl Özel İdaresi sorumluluk alanındaki Mugada, Güzelcehisar, Hatipler, Büyükkızılkum, Göçkün ve Kapısuyu sahillerinde İdareye bağlı Cankurtaranlar göreve başladı.

Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Karakaya Cankurtaranlar ve Sahillerde görev yapan personellerle bir araya gelerek Kurban Bayramı ve Yaz sezonunda yapılacak çalışmalar ile ilgili incelemeler yaptı.

Karakaya “Bartın İl Özel İdaresi olarak sorumluluk alanlarımızdaki sahillerimizde Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için gerekli tüm önlemlerimizi aldık. 6 sahilimizde 13 Cankurtaran ve Sağlık İşleri Müdürlüğümüze bağlı temizlik personelimizle yaz sezonu boyunca Vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Modern deniz taşıtlarımız ve gerekli tüm teçhizatlarla donatılmış Cankurtaranlarımız yaz sezonu boyunca Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için sahillerimizde olacak. Temizlik personelimiz ise sezon boyunca sahillerimizin temizliğini yapacak. Vatandaşlarımızdan isteğimiz çöplerini çöp kutularına bırakmaları ve kendi can ve mal güvenlikleri için Cankurtaranlarımızın duyurularına uymalarıdır. Arzumuz kazasız belasız bir yaz sezonu geçirmek. Bu vesileyle tüm Vatandaşlarımıza iyi tatiller diliyorum” dedi.

Özel İdare sahilleri yaza hazırladıÖzel İdare sahilleri yaza hazırladı

Bakmadan Geçme