İlkim Aydın konseri geceye damga vuracak

Bartın 30 Ağustos'u coşkuyla kutlayacak..

Bartın Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılını etkinlikler ve konser programları ile kutlamaya hazırlanıyor.

Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde gerçekleştirilecek etkinlikler çerçevesinde Fener Alayı Yürüyüşü, havai fişek gösterisi ve konser programı tertip edilecek. Saat 20.30’da Bartın Valiliği önünde başlayacak olan Fener Alayı Yürüyüşü ile start alacak olan etkinlikler Cumhuriyet Meydanı’nda Gündüz Yazıcı&Antika Orkestrası Konseri ile devam edecek. Etkinlikler havai fişek gösterisi ve Bartınlı ünlü ses sanatçısı İlkim Aydın konseri ile sona erecek.  

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu,” 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılını büyük bir coşkuyla kutlayacağız. 20.30’da Bartın Valiliği önünde başlayacak olan Fener Alayı Yürüyüşümüz Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek. Akabinde Gündüz Yazıcı&Antika Orkestrası sahne alacak. Havai fişek gösterileri ile devam edecek olan etkinlikler İlkim Aydın Konseri ile sona erecek. Tamamı ücretsiz olan etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

Bakmadan Geçme