Emekçilere vefa

DÜZCE(İHA) – Kaynaşlı Belediyesinde yıllarca görev yapan ve emekli olan çalışanlar için veda yemeği düzenlendi.

DÜZCE(İHA) – Kaynaşlı Belediyesinde yıllarca görev yapan ve emekli olan çalışanlar için veda yemeği düzenlendi.

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi belediyesinde 1999’da yaşanan depremde ve sonrasında yıllarca görev yapan emekliye ayrılan çalışanlar için veda etkinliği düzenlendi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Eftal Altundal ve Hizmet-İş Sendikası Düzce Şube Başkanı Ali Kemal Esen katıldı.

1999’da yapılan yerel seçimlerinde Kaynaşlı Belediye Başkanı olan Eftal Altundal, birlikte çalışmaya başladığı arkadaşlarının bugün emekli olduğunu belirterek “1999’da beraber başladığımız arkadaşlarımız bugün emekli oluyorlar. Bizim için mutluluk bu. İnşallah onlar içinde mutluluktur. Bu ekip arkadaşlarımızla beraber depremde ve deprem sonrasında çok ciddi sıkıntılar çektik, büyük destek oldular. Verdikleri emekler için hakkınızı helal edin. Sizlere yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Emekli olan arkadaşlarıma hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Hizmet-İş Sendikası Düzce Şube Başkanı Ali Kemal Esen, “Kaynaşlı Belediyesinde çalışan arkadaşlarımız emekli olmaya hak kazanıp emekli oldular. Hepsine bundan sonraki hayatlarında sağlık ve başarı diliyorum. Görev yapan arkadaşlarımızdan da emekli olan arkadaşlarımızın gösterdiği özveriyi, gayreti göstermelerini diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından emekli olan Rahman Bozalı, Muzaffer Bulut, Basri Çapar ve Ayhan Şahin’e plaket ve hediye verildi.

Emekçilere vefa
Emekçilere vefa

Bakmadan Geçme