Abdipaşa Yaşar Dönmez'den vazgeçmedi

AK Parti diyen Abdipaşa seçmeni Yaşar Dönmez'le yoluna devam edecek


AK Parti’nin Abdipaşa Belediye Başkan Adayı Yaşar Dönmez yeniden seçimi kazanarak güven tazeledi.

Uzun yıllardır Abdipaşa’da Belediye Başkanlığı görevini sürdüren ve Abdipaşa beldesine önemli yatırımlar kazandıran Yaşar Dönmez AK Parti’den yeniden Belediye Başkan Adayı olmuştu.

Abdipaşa’da ilk etapta 10 fabrikanın kurulacağı OSB alanının öncülüğünü yapan ve doğalgaz konusunda da Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’dan destek alan Yaşar Dönmez sürprize yer vermeyerek seçimin kazananı oldu.

6 adayın yer adlığı ve içlerinden 4 adayın çekiştiği Abdipaşa beldesinde AK Parti Adayı Yaşar Dönmez resmi olmayan seçim sonuçlarına göre kullanılan bin 843 oydan 745 oy alarak yarışı kazanan isim oldu.

MHP adayı İsa Tuncer 630 oyda kaldı. Yeniden Refah Partisi’nin adayı Ali Osman Kadıncı 223, Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Mehmet Şahin ise 218 oy aldı.

Başkan Dönmez’den teşekkür

Yeniden Abdipaşa beldesine belediye başkanı seçilmenin mutluluğunu yaşayan Yaşar Dönmez seçim sonrası yaptığı ilk açıklamada, “Adbipaşa gerçek belediyecilik yolunda kararını verdi. Sizlerin desteği ve güveniyle tekrardan Belediye Başkanı seçildim. Her birinize teşekkür ediyorum. Beraber çalışarak beldemizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getireceğiz. Destekleriniz için minnettarım. Saygılarımla.” Açıklamasında bulundu.

Yaşar Dönmez’in projeleri arasında OSB, Doğalgaz, Kadınlar Lokali, Gençlik Merkezi ve Millet Bahçesi gibi vizyon projeler yer alıyordu.
 

Bakmadan Geçme