Yalçınkaya'ya destek verdiler

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya'ya destekler devam ediyor.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Yalçınkaya'ya, 24. dönem Kocaeli Milletvekili Ekonomist Prof. Dr. Hurşit Güneş ve 21. dönem Kocaeli Milletvekili Turhan İmamoğlu destek verdi.

Yalçınkaya ve CHP heyeti, bazı ziyaretler gerçekleştirdi ve ilk olarak Karakaş Caddesi esnafını ziyaret ettikten sonra Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Bartın Otomotiv'i ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan CHP Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya şunları kaydetti: "31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarımıza katkı vermek için şehrimize gelen değerli Kocaeli Milletvekillerim Sayın Turhan İmamoğlu'na ve Sayın Prof. Dr. Hurşit Güneş'e şükranlarımı sunuyorum. Bugün değerli yol arkadaşlarımla birlikte bazı ziyaretlerde bulunduk ve 31 Mart'tan sonra Bartın Belediyesi olarak sevdamız Bartın için yapacaklarımızı anlattık. Gece gündüz demeden beklenen hizmetleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Esnafın ve sanayicinin sorunlarının çözümü için ortak çalışmalar yapacağız, fikir alışverişinde bulunacağız. Hepimizin mutlu olacağı bir Bartın'ı birlikte yaratacağız. Kimseyi ötekileştirmeden, herkese eşit ve adil bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz" dedi.

Bakmadan Geçme