Yalçınkaya vatandaşlarla bir arada

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya seçim çalışmalarına devam ediyor.

Yalçınkaya vatandaşlarla bir arada
TAKİP ET Google News ile Takip Et

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

Çalışmalar kapsamında Karakaş, Piryamcılar ve Hendekyanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yalçınkaya, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Yalçınkaya, "Her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın yanında olacağız. Kamu ve toplum yararını esas alan bir belediyecilik anlayışıyla şehrimizi ortak akılla yöneteceğiz. 31 Martta sizlerin desteğiyle yeniden Bartın Belediye Başkanı seçildiğimde ‘Nerede Kalmıştık’ diyerek sevdamız Bartın'a hak ettiği hizmetleri kazandırmak için gece-gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeden herkese eşit ve adil bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. Bartın sevdasıyla bir araya gelerek, tecrübemizi, bilgimizi ve gücümüzü kullanarak, halkımızın da desteğiyle şehrimizi daha yaşanabilir hale getireceğiz.31 Martta Bartın için büyük bir değişim başlatacağımıza yürekten inanıyorum. Gelin hep birlikte, Bartın’ı hak ettiği yere taşıyalım, geleceği birlikte inşa edelim.” dedi.Yalçınkaya vatandaşlarla bir aradaYalçınkaya vatandaşlarla bir arada

Bakmadan Geçme