Yalçınkaya seçim turunda

CHP Heyeti Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya'ya Destek Turuna Çıktı

Yalçınkaya seçim turunda
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yalçınkaya Destek Turunda. 

CHP Heyeti Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya'ya Destek Turuna Çıktı. 

Bartın'da 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya'ya destekler artmaya devam ediyor.

Önceki dönem Devlet Bakanı Hasan Gemici, önceki dönem Ankara Milletvekili İzzet Çetin, önceki dönem Edirne Milletvekili Rasim Çakır, önceki dönem Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan ve önceki dönem CHP Çaycuma İlçe Başkanı İsmail Yayan, Yalçınkaya'ya destek vermek için bir araya geldi.

CHP heyeti, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren M.Rıza Yalçınkaya'ya desteklerini iletmek amacıyla ziyaretlerde bulundu. İlk olarak İl başkanlığını ziyaret eden heyet, partililerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Ardından Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası, Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası, Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası, Bartın Muhtarlar Derneği ve Bartın Eğitim Sen'i ziyaret eden CHP heyeti, daha sonra Bartın Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya ile birlikte çarşı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP heyeti, vatandaşların ve esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, Belediye Başkan Adayı M.Rıza Yalçınkaya için destek istedi. Seçim çalışmalarına verdikleri güçlü katkı ve desteklerinden dolayı CHP heyetine teşekkürlerini ileten Yalçınkaya, esnaf dostu bir belediyecilik anlayışıyla sorunlara ortak akılla çözüm üreteceklerini vurguladı.Ayrıca Yalçınkaya Bartın için gece gündüz çalışarak Bartın’ ı hak ettiği yere getireceklerini belirtti.

Özel Haber

Bakmadan Geçme