Visit Zonguldak başarısını tescil etti

Zonguldak, Bartın ve Karabük'ten sorumlu olan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından kurulan ve Zonguldak Turizm Tanıtım Grubu tarafından geliştirilen Visit Zonguldak web adresi Türkiye 2'ncisi oldu. 

Zonguldak, Bartın ve Karabük’ten sorumlu olan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından kurulan ve Zonguldak Turizm Tanıtım Grubu tarafından geliştirilen Visit Zonguldak web adresi Türkiye 2’ncisi oldu.  BAKKA tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Her yıl düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasının bu sene 21’incisi gerçekleştirildi. 21 yılda 43 binden fazla başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Ödülleri’nde, bu yıl 1241 proje başvurusu ve konusunda uzman 51 kişilik jürinin oylarıyla 26 kategoride başvurular değerlendirilerek 256’sı finale kaldı. 

Turizm ve Seyahat kategorisinde Visit Zonguldak web adresi Türkiye 2’ncisi oldu. Güçlü adaylar arasında finale kalan ve finalde güçlü rakiplerini geride bırakan Visit Zonguldak böylece başarısını da tescil etmiş oldu. 

Zonguldak Valiliği koordinasyonunda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından kurulan ve Zonguldak Turizm Tanıtım Grubu tarafından geliştirilen Visit Zonguldak internet sitesi ve sosyal medya hesapları Zonguldak’ın her geçen gün gelişen turizmini ve deneyim fırsatlarını ziyaretçilerle paylaşmaya devam ediyor.

Turizm & Seyahat Kategorisi Kazananları
Sıralama    Platform    İnternet Adresi
1    Pegasus Hava Yolları    Flypgs.com
2    Visit Zonguldak    Visitzonguldak.com
3    Calista Luxury Resort    Calista.com.tr
Halkın Favorisi Türk Hava Yolları Blog Blog.turkishairlines.com”
 

Aba Medya Haber Merkezi

Bakmadan Geçme