Ulus MYO öğretim elemanlarından tanıtım ziyareti

Ulus Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Erdal Güler, Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Dr. Gözde Buharalı, Ayakkabı ve Deri Bölümü öğretim elemanı Öğr. Gör. Dr. Kadri Akçalı ve Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü öğretim elemanı Öğr. Gör. Nurçin Seymen Aksu, Abdipaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. 
 
Ziyaret sırasında, öğretim elemanları tarafından "Büro Hizmetleri ve Sekreterlik", "Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri", "Ormancılık" ve "Mimarlık ve Şehir Planlama" Bölümleri  hakkında detaylı sunumlar yapıldı. Öğrenciler, her bir bölümün sunduğu olanakları ve kariyer fırsatları hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.  
 
Abdipaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Emrullah Gül, ziyaretin ardından öğretim elemanlarına teşekkürlerini ileterek, "Ziyaretiniz, öğrencilerimiz için büyük bir fırsat olmanın yanı sıra, Ulus Meslek Yüksekokulumuzun bölümlerini tanıma şansı da sundu." şeklinde memnuniyetini dile getirdi.

Ulus Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı, Öğr. Gör. Dr. Erdal Güler, "Bugün bizleri ağırladığınız için içten teşekkürlerimi sunmak isterim. Yüksekokulumuz adına gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret, öğrencilerinizle bir araya gelme ve onlara meslek yüksekokulumuzun bölümlerini tanıtma fırsatı sunması açısından son derece değerliydi. Bu vesileyle, siz değerli öğrencilere gelecekleri adına başarılar diliyorum. Sınavlarınızda en yüksek başarıyı elde etmeniz dileğiyle, her birinizin potansiyelini en üst düzeyde kullanacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme