Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

Teyyar Aydın, Kovancılar Belediye Başkan Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

Teyyar Aydın, Kovancılar Belediye Başkan Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı.

İnşaat Mühendisi Teyyar Aydın, AK Parti Kovancılar Belediye Başkan adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Kovancılar Belediye Başkan Aday adayı olan İnşaat Mühendisi Teyyar Aydın, İl Başkanlığına giderek resmi müracaatını yaptı.

AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Rıdvan Koç, Aday adayı Teyyar Aydın’a başarılar diledi.

AK Parti Kovancılar Belediye Başkan Aday Adayı Teyyar Aydın, Parti içerisinden geldiğini söyledi.

Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

Aydın, “2019 yılında Kovancılar AK Parti Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı koydum. Uzun yıllar il gençlik kollarında görev aldım, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, Çevre Şehir Kültür Birim Başkanı olarak bugüne kadar görevimize devam ettik” dedi.

Teyyar Aydın, millete hizmet etmek Kovancılar’ın daha da ileriye gidebilmesi amacıyla Kovancılar’dan Belediye Başkan Aday adayı olduğunu açıkladı.

AYDIN: MAKSADIMIZ HER ZAMAN MİLLETE HİZMET ETMEK OLMUŞTUR

Aydın, “AK Parti birlik ve beraberliğin hakim olduğu bunca yıllık emeklere kıymet veren, asıl maksadının millete hizmet etmek olduğunu bilen ve buna aklını, kalbine yazmış teşkilatlara sahiptir. Bu sebeple maksadımız her zaman millete hizmet etmek olmuştur. Yerel seçimlerde demokrasinin önemine inanan bir genç kardeşiniz olarak Kovancılar’ımızın ileriye gitmesi için STK ve kamu kurum kuruluşlarıyla olan diyalogların fikir yelpazesinin gelişmesine katkı sağlayacağına eminim. Her kesimle insanla yapılacak istişare hizmetleri daha ileri götürecektir. Bizim tek bir amacımız tek bir rotamız var o da siz değerli halkımıza hizmet etmek” dedi.

Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

Başkan olması halinde ilçeye insan merkezli, hizmet odaklı çalışma yapacaklarını ifade eden Aydın, ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet edeceklerini söyledi.

AYDIN: KOVANCILAR’IMIZ DA YER ALAN HER MAHALLEMİZİN İHTİYAÇLARINI AYRI AYRI PLANLIYORUZ

Aydın, “Her mahallesini adım adım gezmiş, her sokağında hatırası olan bir kardeşiniz olan Kovancılar’ımız da yer alan her mahallemizin ihtiyaçlarını ayrı ayrı planlıyoruz. Nitelikli, estetik ve tasarruflu, güvenli alt ve üst yapı hizmetleri hijyenik, koruyucu ve kolaylaştırıcı sağlık hizmetleri sunarken kültür belediyeciliği yani birlikte paylaşmayı da önemsiyoruz. Her yatırımın o bölgenin ekonomik olarak değerlenmesine ve sosyal ilişkilerine tek tek hesaplıyoruz. Donanımlı, nitelikli, ihtiyaca binaen yatırım yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Belediyecilik anlamında çığır açan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz gençlere asla arka bahçemiz olarak bakmadık tam tersine biz gençlere her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşlarımız olarak gördük şiarıyla hareket eden bir genç kardeşiniz olarak Kovancılar’a hizmet etme yolunda bu toprakların bir evladı olarak arkadaşınız olmaya talibim” dedi.

Teyyar Aydın adaylığını açıkladı

AK Parti Kovancılar Belediye Başkan Aday adayı Teyyar Aydın, ilçe teşkilatındaki açıklamalarının ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme