SOSYALFEST Karabük ve ilçelerinde tanıtılmaya devam ediyor

Karabük Üniversitesi (KBÜ) ev sahipliğinde 2-3 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye'nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivalinin (SOSYALFEST) tanıtım ve bilgilendirme toplantıları, KBÜ İslami İlimler Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Yenice MYO ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskipazar MYO ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bazı özel okullarda gerçekleştirildi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) ev sahipliğinde 2-3 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivalinin (SOSYALFEST) tanıtım ve bilgilendirme toplantıları, KBÜ İslami İlimler Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Yenice MYO ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskipazar MYO ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bazı özel okullarda gerçekleştirildi.

Bu çerçevede, öğrencilere etkinliğin detayları, içeriği ve nasıl katılım sağlayabilecekleri hakkında bilgi vermek üzere bilgilendirme toplantıları düzenlenerek Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Elif Çepni, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Zeynep Özcan, Eskipazar MYO Müdürü Prof. Dr. Tülay Ekemen Keskin, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Polat, Doç. Dr. Ersin Müezzinoğlu ile Teknoloji Transfer Ofisinde görevli mühendis Yılmaz Olcay tarafından sunum yapıldı.

Üniversite, lise ve ortaokul düzeyinde yarışmaların düzenleneceği SOSYALFEST’in tanıtımı amacıyla festival çerçevesinde yapılacak çalışmalar, etkinlikler ve programlar hakkında akademisyen ve öğrencilere bilgilendirmeler yapıldı. Tanıtım ve bilgilendirme toplantılarında öğrenciler projeleriyle festival yarışmalarına ve etkinliklerine davet edildi.

SOSYALFEST Karabük ve ilçelerinde tanıtılmaya devam ediyor
SOSYALFEST Karabük ve ilçelerinde tanıtılmaya devam ediyor

Bakmadan Geçme