Haberler Bartın Şehit ailelerini unutmadılar Şehit ailelerini unutmadılar Bartın Valiliği bayramda da şehit ailelerini unutmadı. bartın valiliği PAYLAŞ 12.04.2024 15:46 Güncelleme: 12.04.2024 15:46 YASEMİN GÜNAY KESKİNEditör TAKİP ET Bartın Valiliği koordinesinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ve personeli şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti. Şehit aileleri ile sohbetler eden Valilik personeli, ailelerin Ramazan Bayramlarını da kutladı. bartın valiliği bayram şehit aileleri Özel Haber YASEMİN GÜNAY KESKİN PAYLAŞ İlk Yorum Yazan Sen Ol! Bakmadan Geçme Mahalle Bekçileri sahada TSO’dan Meslek Komite Üyelerine yönelik eğitim İş-Kur Genel Müdürlüğünden Bartın'a ödenek Denetimler devam ediyor Son başvuru tarihi 2 Ağustos Vali Arslan, başarılı öğrencileri tebrik etti