Polis çarşı pazar uyarıyor

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları bilinçlendirmeye ve uyarmaya devam ediyor.

Son dönemlerde farklı yöntemlerle gerçekleştirilen dolandırıcılık olaylarına karşı Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince vatandaşlar bilinçlendirilmeye ve uyarılmaya devam ediliyor.

Kentteki pazar alanları da dahil olmak üzere birçok noktada gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bilgilendirici broşürler de dağıtılıyor.

Bartın İl Emniyet Müdürlüğünce sürdürülen çalışmalarla ilgili açıklamada, “Önleyici polislik hizmetleri kapsamında Hırsızlık ve Dolandırıcılık suçunun önüne geçilebilmesi, toplumsal dinamiklerin harekete geçirilerek toplumda farkındalığın arttırılması ve her geçen gün yeni bir yöntemle insanları aldatmaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın yoğun olduğu  açık ve kapalı pazar yerlerinde, işlek cadde ve sokaklarda, esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik Hırsızlık ve Dolandırıcılık konuları hakkında bilgilendirme faaliyetlerine devam ediyor.“ denildi.

Polis çarşı pazar uyarıyorPolis çarşı pazar uyarıyorPolis çarşı pazar uyarıyor

Aba Medya Haber Merkezi

Bakmadan Geçme