Muhammet Ali Arslan için mevlit düzenlendi

Yüzlerce seveni katıldı..

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan'ın trafik kazası sonucu vefat eden oğlu Muhammed Ali Arslan için Arslan ailesinin evinin önünde mevlit düzenlendi. 

Programa, Arslan'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Vali Vekili Uğur Karakaya, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Mevlitte Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı, İl Müftüsü Ömer Keskin tarafından dua edildi.

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, ailesini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti. Arslan, "Hayat devam ediyor. Rabbimizden geldik Rabbimize döneceğiz. Rabbimiz hamdolsun sabrını veriyor. İnşallah Rabbim Muhammet evladıma rahmetiyle muamele eyler. Biz ondan razıydık. Rabbim de inşallah Muhammet Ali evladımdan razı olacaktır." diye konuştu.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da, "Muhammed Ali kardeşimiz trafik kazasında vefat etti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Çok büyük bir acı yaşadık. Ailesi çok büyük bir acı yaşadı. Rabbim dayanma gücü versin. Kıyamet gününde peygamber efendimizin sancağı altında buluşmayı nasip eylesin. Çok güzel bir kardeşimizdi. Ben yakinen tanıyorum. Zaman zaman görüşürdük. En son Hac görevini de ifa etmişti. Tabi arkadaşıyla gelirken bu kazaya düçar oldu. Arkadaşı da şu anda yoğun bakımda. Tedavi altında. Gökhan kardeşimize de Rabbim'den acil şifalar diliyoruz. Bir an önce o sevdiği arkadaşı da sağlığına kavuşsun. Hastanede takip etmeye devam edeceğiz. Rabbim cennetinde buluştursun. Ailesine sabır versin. Hiçbirimize böyle bir acı yaşatmasın." diye konuştu.Muhammet Ali Arslan için mevlit düzenlendiMuhammet Ali Arslan için mevlit düzenlendiMuhammet Ali Arslan için mevlit düzenlendi

Bakmadan Geçme