Kemal Kılıçdaroğlu Bartın'a geliyor

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır basın mensupları ile bir araya geldiği programda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 14 Ekim tarihinde Amasra'ya geleceğini duyurdu. 

Kemal Kılıçdaroğlu Bartın'a geliyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelerek hem gündemi değerlendirdi hem de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

Geçtiğimiz yıl 14 Ekim tarihinde 43 maden işçisinin şehit olduğu maden faciasının sene-i devriyesini hatırlatan Başkan Çakır, 14 Ekim tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Amasra’ya geleceğini duyurdu. 

Başkan Çakır konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Ekim ayı bizim için oldukça yoğun ve üzücü bir ay. 14 Ekim, 43 madencimizin şehit oluşunun sene-i devriyesi. Şehit madencilerimizi anacağız. Tabi ki o gün ulusal programlarda olacaktır. Ama Belediye olarak bizde İstanbul Büyük Şehir Belediyesiyle birlikte tamamlamak üzere olduğumuz tören ve madenci anı mekanının açılışını gerçekleştireceğiz. Bir aksilik olmazsa Genel Başkanımızda aramızda olacak. Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun da burada olma ihtimali oldukça yüksek. Sonrasında da Madenci Anıtında meşalemizi tekrar yakarak içimizdeki ateşi tekrar bir anlamda yakmış olacağız.” 

Bakmadan Geçme