KBÜ'den SOSYALFEST işbirlikleri

Karabük Üniversitesi (KBÜ), 2-3 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye'nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) çerçevesinde üniversitelerle kurumsal paydaş işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Karabük Üniversitesi (KBÜ), 2-3 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) çerçevesinde üniversitelerle kurumsal paydaş işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı ile bir araya gelerek, SOSYALFEST kurumsal paydaş iş birliği protokolünü imzaladı.

Yapılan kurumsal paydaş iş birliği görüşmesinde iki üniversite arasında festival çerçevesinde yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu, festival üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Protokol çerçevesinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarının en az iki ya da üçünde destek verecek.

Diğer yandan KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile bir araya gelerek akademik iş birliği protokolü SOSYALFEST kurumsal paydaş iş birliği protokolü imzaladı.

KBÜ Rektörü Kırışık, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız ile de akademik iş birliği protokolü ve SOSYALFEST kurumsal paydaş iş birliği protokolü imzaladı.

Protokol çerçevesinde ğniversiteler, SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarının en az iki ya da üçünde destek verecek.

KBÜ'den SOSYALFEST işbirlikleri

Bakmadan Geçme