KBÜ'de SOSYALFEST çalışmaları sürüyor

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) Türkiye'nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali'ne (SOSYALFEST) ilişkin çalışmalar sürüyor.

KBÜ'de SOSYALFEST çalışmaları sürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali’ne (SOSYALFEST) ilişkin çalışmalar sürüyor.

Bu kapsamda Karabük Üniversitesinde Sosyalfest hakkında bilgilendirme toplantıları gerçekleşmeye devam ediyor.

KBÜ’de bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilirken, öğrencilere etkinliğin detayları, içeriği ve nasıl katılım sağlayabilecekleri hakkında bilgi verildi.

15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu ve Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Prof. Dr. Sadettin Ökten Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantılarda, Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Oruç Önalan, Dr. Öğretim Üyesi Elif Gizem Karaoğlu Kirenli, Dr. Öğretim Üyesi Musa Ak ile Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özcan Büyükgenç tarafından öğrencilere SOSYALFEST’in hedefleri, planlanan etkinlikler ve katılım şartlar detaylı bir şekilde aktarıldı.

Toplantılarda, öğrencilerin etkinliklere katılım sağlama yöntemleri, gönüllü çalışmalara nasıl dahil olabilecekleri ve etkinliklerin takvimine dair detaylar paylaşıldı.

KBÜ'de SOSYALFEST çalışmaları sürüyor

Bakmadan Geçme