KARÇEL, Macaristan'a çelik ihracatında zirvede yer aldı

KARDEMİR Çelik Yapı İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KARÇEL), Macaristan'a gerçekleştirilen çelik ürünleri ihracatında zirvede yer aldı.

KARÇEL, Macaristan'a çelik ihracatında zirvede yer aldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KARDEMİR Çelik Yapı İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KARÇEL), Macaristan’a gerçekleştirilen çelik ürünleri ihracatında zirvede yer aldı.

KARÇEL’den yapılan açıklamada, şirketin Macaristan’da adından emin adımlarla bahsettirmeye devam ettiği, bölgede sektörünün öncüsü olma yolunda ilerlediği belirtildi. KARÇEL’in her geçen gün ihracatta çıtayı yükselttiği ifade edilen açıklamada, "KARÇEL A.Ş. ihracat odaklı stratejileriyle Macaristan ülkesinde gerçekleştirdiği BMW fabrika kurulumu ve ŞİŞECAM A.Ş.’nin fabrika kurulumu projeleri ile başarıdan başarıya koşuyor. İhracat sıralamasında Türkiye geneli tüm çelik ürünleri ihracatında Macaristan’da birinci oldu. Orta Anadolu İhracatçılar Birliği üzerinden diğer inşaat aksamında ihracat yapan firmalar arasında ise ikinci sırada yer alarak dikkat çekici bir başarıya imza attı. Fabrikalar kuran fabrika ünvanı ve misyonuyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden KARÇEL A.Ş.’nin Türkiye’nin çelik ürünleri ihracatında Macaristan’a yapılan üretimleri ile zirveye yükselmesi bu başarının somut bir kanıtı olarak görülüyor. KARÇEL A.Ş., aynı zamanda sektördeki liderliğini pekiştirmek ve sürdürebilirlik adına yeni adımlar atmaya devam ediyor. İspanya’nın köklü kulüplerinden Barcelona’nın stadyumu olan Spotify Nou Camp’ın yenileme çalışmaları kapsamındaki mega projede de yer alıyor" denildi.

Şirketin ürün yelpazesindeki üstün kalite ve yenilikçi yaklaşımının bir yansıması olarak gelecekte de sektördeki liderliğini koruyarak küresel pazarda ilerlemeye devam eden KARÇEL’in CNC’nin elektronik, mekanik ve hidrolik modern tezgahlar ile donatılmış Türkiye’nin en büyük çelik yapı fabrikalarından birine sahip olduğu vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Sahasında yapı çeliği, mekanik imalat ve inşaat alanlarına çelik konstrüksiyon üretebiliyor. Şirket Türkiye’nin birçok yerinde endüstriyel üretim tesisleri, binalar, demiryolu ve karayolu köprüleri, tren vagonları ve çimento fabrikaları gibi büyük yatırımların çelik konstrüksiyon imalatı gibi konularda yetkinliği ile ön plana çıkıyor. KARÇEL A.Ş. ayrıca köprülü vinç, pergel vinç, portal vinç ve özel proses vinçlerin projelendirme, imalat, montaj ve devreye alma süreçlerini de yürütüyor. Güçlü yönetim anlayışıyla KARÇEL A.Ş. sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, iş stratejilerini ve operasyonel süreçleri etkin bir şekilde yönetmekte. Şirketin liderlik ekibi, vizyoner bir perspektifle hareket ederek, hızla değişen küresel ekonomik dinamiklere uyum sağlamak için güçlü ve yenilikçi yaklaşımlar benimsiyor. Bu sayede, KARÇEL A.Ş. paydaşlarla temelleri sağlam ilişkiler kurarak, sürdürülebilirlik adımları ile başarısının devamını hedefliyor."

KARÇEL, Macaristan'a çelik ihracatında zirvede yer aldı
KARÇEL, Macaristan'a çelik ihracatında zirvede yer aldı

Bakmadan Geçme