Irmak Islah Projesi değerlendirildi

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz2ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi ile Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı 1. Kısım inşaat çalışmaları değerlendirildi. 

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Arınan ve Emre Önder, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile Daire Müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirdi. 

Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi ile Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı 1. Kısım inşaat çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Bartın’ımız için gerçekleştirilecek projeler için toplantı yaptık. Yapım çalışmalarına ve başlanacak olan projeler, devam eden çalışmalar ve vatandaşlarımızdan gelen talepler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi ile Bartın ırmağı ve yan kolları ıslahı 1. kısım inşaat çalışmalarını değerlendirdik. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
 

Bakmadan Geçme