İnkumu'da futbol mücadelesi

İnkumu Tatil Beldesi birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne oluyor..

Bartın Belediyesi ve Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne oluyor.

Bartın Belediyesi ve Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı tarafından bu yıl 20.cisi düzenlenen Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası devam ediyor. 

Çekişmeli müsabakaların oynandığı turnuvada 10, büyüklerden ve 6 miniklerden olmak üzere toplam 16 takım mücadele ediyor.  Kıran kırana geçen mücadelelere futbol severlerde büyük ilgi gösterirken turnuvada takımlar sıcak havaya rağmen tribünleri dolduran vatandaşlara futbol keyfi yaşatıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu,” Bartın Belediyesi ve Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı tarafından bu yıl 20.cisi düzenlenen Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası birbirinden çekişmeli müsabakalara ev sahipliği yapıyor. Büyükler kategorinde 10, minikler kategorisinde ise 6 takımın mücadele ettiği turnuvaya halkımızın göstermiş olduğu ilgi bizleri çok mutlu etti. Mücadele veren tüm sporculara başarılar diliyorum”  dedi.
 

Bakmadan Geçme