İl Genel Meclis Üyesi seçilen Boran'dan ilk mesaj

 Boran, İl Genel Meclisinde ilçemizi ve köylerimizi temsil etmek gurur verici


31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyesi seçilen Hüseyin Boran, “İl Genel Meclisinde ilçemizi ve köylerimizi temsil etmek gurur verici” açıklamasında bulundu.

AK Parti Amasra Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Hüseyin Boran Amasra bölgesinden İl Genel Meclis Üyesi Adayı olarak seçimlere girdi.

Seçim sonuçlarının ardından Amasra ilçesini İl Genel Meclisinde temsil etmeye hak kazanan AK Partili Boran açıklamalarda bulunarak, “7 gün 24 saat çalışacağıma ve her an ulaşılabilir olacağıma söz veriyorum.” açıklamasında bulundu.
İlçemizi ve köylerimizi temsil etmek gurur verici

Boran açıklamasında, “Değerli Hemşehrilerim, 31 Mart 2024 yerel seçim süreci boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğe layık olabilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma gönülden inanıyorum.  Bartın İl Genel Meclisi üyesi olarak; 3000 yıllık tarihi geçmişi kültürel ve doğal güzellikleri ile “Fatih Sultan Mehmet Han’ın emaneti Dünyanın Gözbebeği Çeşm-Cihan Amasra’mıza; sizin içinizde yetişmiş bir evladınız olarak ilçemizi ve tüm köylerimizi temsil etmek gurur verici.  AK Parti Amasra İl Genel Meclisi Adayı gösterilmemdeki desteklerinden ötürü Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a, Bartın Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’a, AK Parti İl Başkanımız Sayın Yaşar Aslan’a, İlçe Başkanımız Sayın Şenol Rıdvan Sert’e, İlçe Kadın ve Gençlik Kollarımıza ve dostlarıma şahsıma gösterdikleri güven ve destek için sonsuz teşekkür ederim. Amasra’mızda yaşayan ve siyasi parti görüşü ne olursa olsun hiç bir ayrım gözetmeksizin bu günden itibaren şehirlerimizde ne imkan varsa köylerimizde de olması için her biri birbirinden değerli hemşerilerimize 7 gün 24 saat çalışacağıma ve her an ulaşılabilir olacağıma söz veriyorum.  Seçim çalışmalarında şahsıma destekleri ile güç veren cesur yürekli dava arkadaşlarımıza özellikle Kadın ve Gençlik Kollarımıza ve baştan sona her daim yanımda olan can yoldaşım biricik eşime gönülden teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme