Hurdalıkta çıkan yangın 2 katlı binayı küle çevirdi
Bolu'da sanayi sitesinde bulunan hurdalıkta çıkan yangın nedeniyle 2 katlı yapı küle döndü.
Bolu’da sanayi sitesinde bulunan hurdalıkta çıkan yangın nedeniyle 2 katlı yapı küle döndü.
Yangın, saat 02.00 sıralarında Aşağısoku Mahallesi Ürün Sokakta bulunan metal işletmesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hurdalık alan içerisinde bulunan 2 katlı yapının içerisinde henüz belirlenemeyen belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevleri fark eden vatandaşlar tarafından itfaiye ekiplerine haber verildi. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler, yangını söndürmek için çalışma başlattı. 2 katlı yapı alev topuna dönerken itfaiyelerin yoğun çabaları sonucunda yangın söndürüldü. 2 katlı yapıyı küle sönerken polis olayla ilgili inceleme başlattı.
![Hurdalıkta çıkan yangın 2 katlı binayı küle çevirdi](https://i.abamedya.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/hurdalikta-cikan-yangin-2-katl_1707483882_Y2lr89-2.jpg)
![Hurdalıkta çıkan yangın 2 katlı binayı küle çevirdi](https://i.abamedya.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/hurdalikta-cikan-yangin-2-katl_1707483882_Y2lr89-3.jpg)
![Hurdalıkta çıkan yangın 2 katlı binayı küle çevirdi](https://i.abamedya.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/hurdalikta-cikan-yangin-2-katl_1707483882_Y2lr89-4.jpg)
![Hurdalıkta çıkan yangın 2 katlı binayı küle çevirdi](https://i.abamedya.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/hurdalikta-cikan-yangin-2-katl_1707483882_Y2lr89-5.jpg)