Başkan Fırıncıoğlu'ndan Zam Müjdesi

Başkan Fırıncıoğlu'ndan Personellerine Zam Müjdesi

Personelle sohbet eden Başkan Fırıncıoğlu, hiçbir zaman kendini işçiden farklı görmediğini belirterek, Belediye personelinin sevgisine ve güvenine layık olmaya çalıştığını ifade etti.

Başkan’dan zam müjdesi

10 aylık görev süresi içerisinde Belediye bütçesiyle önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyen Fırıncıoğlu, personel maaşlarında da göreve gelir gelmez 2023 yılının Nisan ayında iyileştirme yapıldığını belirtti. Fırıncıoğlu, 2024 yılının Ocak ayında da maaşlara hatırı sayılır bir iyileştirme yapıldığını ifade ederek, 31 Mart seçimlerinde göreve gelmesi halinde 2024 yılının ikinci 6 ayında da maaşlara zam yapılacağının müjdesini verdi.

“Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin”

Kendisine her zaman destek veren personele teşekkür eden Başkan Fırıncıoğlu; “Görev süremiz içerisinde birbirimizi anlayarak çalıştık. Allah nasip ederse aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin bana olan Belediye Başkanlığı dışındaki sevginizi çok iyi biliyorum. Belediye Başkanlığı görevi başka bizim sizinle diyaloğumuz bambaşka. İşçimizin ve memurumuzun hakkını göreve geldiğim bir senelik dönem içerisinde elimden geldiğince devletimizin verdiği güçle vermeye çalıştım. Yedinci ayda bir iyileştirme daha yapacağımın müjdesini size veriyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi.

Bakmadan Geçme