Çocuklar için dolu dolu yaz etkinlikleri

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi Yaz Okulu'nda ilk ders zili çaldı. Her gün sabahtan öğleye kadar değerler eğitimi ile başlayan ve 25 farklı branşta atölyelerin oluşturulduğu programdan 560 öğrenci faydalanıyor.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi Yaz Okulu’nda ilk ders zili çaldı. Her gün sabahtan öğleye kadar değerler eğitimi ile başlayan ve 25 farklı branşta atölyelerin oluşturulduğu programdan 560 öğrenci faydalanıyor.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, yıl boyu süren eğitimlerin ardından planlaması yapılan Yaz Okulu’nda derslerine başladı. Haziran ayı boyunca süren başvuru döneminde kaydını yaptıran 560 öğrenci, yaz boyunca ilgi alanlarını geliştirecek, yeni hobiler edinecek.

5-6 yaş ile 7-13 yaş grubu çocukların faydalanacağı atölyeler her gün sabahtan öğleye kadar değerler eğitimi, öğleden sonra da İngilizce, bale, tasarım atölyesi, mutfak atölyesi, görsel sanatlar, karikatür atölyesi, fiziksel gelişim, masa tenisi, piyano, ritim, keman, gitar, halk oyunları, modern dans, eğitici drama, zeka oyunları ile etkili ve hızlı okuma olmak üzere düzenlendi. Bugün itibariyle başlayan dersler 16 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Çocuklar için dolu dolu yaz etkinlikleri
Çocuklar için dolu dolu yaz etkinlikleri
Çocuklar için dolu dolu yaz etkinlikleri

Bakmadan Geçme