Başkan Fırıncıoğlu'dan TTK'ya ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti. 

Başkan Fırıncıoğlu'dan TTK'ya ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Fırıncıoğlu, belediye çalışmaları kapsamında yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler vererek, müessese olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  

Ziyaret sonrası değerlendirme yapan Başkan Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan madenci kardeşlerimizi MHP Bartın İl Başkanımız Sayın Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanımız Murat Demir ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte ziyaret ederek, selamlaştık. Vardiyaya giren ve vardiyadan çıkan işçilerimizle sohbetimizin ardından Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Amasra Şube Başkanı Sayın Ümit Çınar, Amele Birliği Amasra Şube Başkanı Sayın Yasin Sagay, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müessesesi Müdürü Sayın Ümit Yılmaz Değirmenci, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müdürü Sayın Rıdvan Kapuağası ve kurum çalışanları ile bir araya geldik. Müessese olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Madencilerimiz ülkemizin ve bölgemizin gururudur. Onların, canları pahasına çok zor şartlar altında çalıştıklarını çok iyi biliyoruz. Bartın Belediyesi olarak bizler madenci kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Tüm madenci kardeşlerimize Allah kazasız belasız çalışmayı nasip etsin. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”
 

Bakmadan Geçme