Başkan Akdeniz'den açıklama

Başkan Akdeniz, Seçim sürecinin tamamlandığını ve bu saatten sonra enflasyon sorunu başta olmak üzere esnafın içerisinde bulunduğu bütün problemlerin en kısa zamanda çözümlendiği iyi bir dönem olmasını beklediklerini dile getirdi

“Enflasyon düşürülerek ekonomi rayına oturmalı”

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, seçim sürecinin tamamlandığını ve bu saatten sonra enflasyon sorunu başta olmak üzere esnafın içerisinde bulunduğu bütün problemlerin en kısa zamanda çözümlendiği iyi bir dönem olmasını beklediklerini dile getirdi. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçim sonuçlarını değerlendiren Akdeniz, “Demokrasimizin yeniden taçlandığı yerel seçimler ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

“Milli gelir ve ekonomi rayına oturtulmalı”

Akdeniz, “Mahalli idareler yerel seçimleri artık tamamlandı. Sonuçlar ülkemize, milletimize ve tüm siyasi partilere hayırlı olsun. Sorumluluk bilinciyle sandık başına giderek oylarını kullanan ve demokrasimizi taçlandıran tüm vatandaşlarımıza esnaf ve sanatkar camiası adına teşekkür ediyorum. Seçilen belediye başkanları başta olmak üzere il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerimiz, tüm muhtar ve azalarını ayrı ayrı tebrik ediyor, bu ulvi görevlerinde üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

Fırsatı değerlendirmeliyiz

Artık seçimsiz bir 4 yıllık sürecin bizi beklediğini ifade eden Akdeniz, “Bu fırsatı ülke olarak iyi değerlendirmeliyiz. Enflasyon sorunu başta olmak üzere esnafımızın içerisinde bulunduğu bütün problemlerin en kısa zamanda çözümlendiği iyi bir dönem olmasını bekliyoruz. Ekonomide atılacak çok adım ve yapılacak çok iş var. Tüm gücümüzle enflasyonun düşürülmesi için mücadeleye ve ekonomiye odaklanmalıyız. Bu 4 yıllık süreç içerisinde esnafımızın çözüm beklediği tüm sorunlar çözülmeli ve ekonomide dengeler yeniden sağlanmalı. En önemlisi milli gelir ve ekonomi en kısa zamanda rayına oturtulmalı” şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme