Bartın TSO Üye Kimlik Kartları avantaj kazandırıyor

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine üye kimlik kartı oluşturdu. Bu kartlar ile üyelerine indirimli hizmet ve ürün alışverişini sağlayan Bartın TSO Yönetimi, AKTIP, YAŞAM TIP, Yıldız Optik, Bilim Özel Öğretim Kursu, BATIKAR Danışmanlık ve Tunay Gül Sigorta ile protokol anlaşmalarının başlangıcını yaptı.

Üye kimlik kartlarının arkasında yer alan karekod ile anlaşma yapılan kurumların listesine ulaşılacağı ifade eden Başkan Balık  “Üyelerimiz ile protokol anlaşması süreci devam etmektedir. Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak, alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar. Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler.” Dedi.

Yapılan İndirim Protokolleri kapsamında AKTIP (Eş ve Çocuklar Dahil); merkezin poliklinik muayene, uzman doktor, ameliyathane, endoskopi, kolonoskopi, ultrasonografi, laboratuvar, efor, tomografi, MR ve sünnet hizmetlerinden ödenecek fark ücretlerinin yüzde 10 oranında indirim sağlanacaktır. Yıldız Optik (Eş ve Çocuklar Dahil); optik ürünlerinde liste fiyatı üzerinden yüzde 30 indirim sağlanacaktır.

YAŞAMTIP (Anne, Baba, Eş ve Çocuklar Dahil); ayaktan tedavi, laboratuvar tahlilleri ve günübirlik tedavi gibi işlemlerinde yüzde 15 indirim sağlanacaktır. Bilim Özel Öğretim Kursu; güncel kayıt tutarından yüzde 15 indirim, kardeş öğrencilerde yüzde 20 indirim yapılacaktır.

BATIKAR Danışmanlık; sosyal medya yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinde yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim sağlayacaktır. Tunay Gül Sigorta; tamamlayıcı sağlık sigortalarında yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim sağlayacaktır.


 

Bakmadan Geçme