Bartın TSO'dan Kumluca'da iftar programı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca beldesinde faaliyet gösteren üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. 

Geleneksel olarak gerçekleşen iftar prgoramına Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Keramettin Şenkal ve S.Cem Yıldız, Sayman Üye Hasan Ufuk, Bartın TSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Sertaç Şimşek ve Yücel Oğullar, Bartın TSO Meclis Üyeleri ve Oda Üyeleri katılım sağladı. 

İftar programına gelen konukları TSO Başkanı Halil Balık, Bartın TSO Yönetimi ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı. 
İftar yemeği öncesinde açılış konuşmalarını gerçekleştiren Başkan Balık, üyelerden gelen geri bildirimlerin ve katkıların önemini vurgulayarak, bölge ekonomisini geliştirmek için iş birliği çağrısında bulundu. “İş dünyasında başarı, birlik ve beraberlikle mümkündür. Bizler, Bartın TSO olarak üyelerimizin her zaman yanındayız ve birlikte daha güçlüyüz" sözleriyle vurguladığı birlik mesajı, katılımcılardan büyük destek gördü. 

Programın devamında odanın son dönemde yürüttüğü projeleri ve gerçekleştirdiği faaliyetleri üyelere aktaran Başkan Balık, Bartın TSO ek hizmet binasında faaliyete başlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) hibe miktarları hakkında katılımcılara bilgiler verdi. 

IPARD 3 programını açıklayan TKDK, hayvancılıktan kırsal turizme, yenilenebilir enerjiden arıcılığa kadar çok farklı sektörler de projelere hibeler verecektir. Samimi bir ortamda geçen buluşma, iş dünyasında dayanışma ve işbirliğinin güçlendirilmesine dikkat çekerek, üyeler arasında işbirliği olanaklarını artırmak ve sektördeki gelişmeleri değerlendirmek için de önemli bir fırsat sundu.
 

Bakmadan Geçme