Bartın TSO'dan Amasra'da iftar programı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programının başlangıcı Amasra İlçesinde, oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Işıkaltın Otel’de gerçekleştirilen iftar yemeğine Amasra Kaymakamı Kadir Perçi, Amasra Hava Radar Kıta Komutanı Hv.Ütğm. Özbey Furkan Sünetçi, Cumhuriyet Savcısı Alperen Yurt, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm. Selami Tüyük, Batı Karadeniz Sahil Güvenlik TCSG-22 Bot Komutanı S.G.Ütğm. Selçuk TİPİ, İlçe Müftüsü Oğuz Yılmaz, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Bartın TSO Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları S.Cem Yıldız ve Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Bartın TSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Necati Sandıkçı, Sertaç Şimşek ve Yücel Oğullar, Bartın TSO Meclis Üyeleri ile Oda Üyeleri katılım sağladı.

İftar programına gelen konukları TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Bartın TSO Yönetimi ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.

İftar yemeği öncesinde açılış konuşmalarını gerçekleştiren Başkan Halil Balık, katılımlarından dolayı konuklara teşekkür ederek, "Odamız tarafından düzenlenen iftar yemeği programımıza hoş geldiniz diyor, sizleri meclis ve yönetim kurulum adına saygıyla selamlıyorum. Öncelikle, içinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Alemine hayırlar, bolluk ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Ramazanlar bizim inancımızın, kültürümüzün, geleceğimizin, geleneğimizin en önemli ortak değerlerindendir. Bizi bize bağlayan maneviyatlardır. Çok şükür ki devlet olarak millet olarak her birimiz bu duygu ve düşüncenin bilinci içindeyiz. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ilimiz ekonomisini geliştirmek ve mevcut potansiyelinin üzerine taşımak için gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Bartın TSO meslek komitelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulumuzla göreve geldiğimiz günden bu yana üyelerimizin bize ihtiyaç duyduğu noktalarda, devletimizin tanıdığı imkanlar ve yetkilerimiz çerçevesinde yenilik ve fırsatları sizlerin istifadesine sunduk. Üyelerimiz ve ilimiz için hizmet vermeye, sizlerin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmaya, İlimizi ilgilendiren yatırımlarda ortak aklı ve ortak sesi duyurmaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Rabbimden kazançlarımızın bereketli, ibadetlerimizin ve dualarımızın kabul olmasını diliyor, şahsım ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İftar soframıza hoş geldiniz." Dedi.


 

Bakmadan Geçme