Bakan Yardımcılarından belediyeye ziyaret

TTK Yeni İşçi Alımı Kura Çekim Programı için Bartın'a gelen Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Bartın Belediyesini ziyaret etti.

Belediye girişinde Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu tarafından çiçeklerle karşılanan Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Belediye personeli ile selamlaşarak sohbet etti.

Bakan Yardımcısı Aydın ve Bakan Yardımcısı Tancan’ı makamında ağırlayan Başkan Fırıncıoğlu, Bartın Belediyesi’ni ziyareti anısına hediyeler takdim etti. Bartın’da gerçekleşen yatırımların konuşulduğu ziyaretin sonunda Başkan Fırıncıoğlu, Bakan Yardımcısı Aydın ve Bakan Yardımcısı Tancan’a gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaret ve bölgemizde gerçekleştirilen yatırımlara verdikleri destek için teşekkür etti.

Fırıncıoğlu, “nazik ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyorum”

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu, “Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Aydın ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Abdullah Tancan, ilimizde gerçekleştirmiş olduğu programlar çerçevesinde beledimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine nazik ziyaretleri ve şehrimizde gerçekleşen yatırımlara vermiş oldukları destekler için teşekkür ediyorum” dedi.

“Hayırlı uğurlu olsun”

Başkan Fırıncıoğlu, TTK İşçi Alımı Kura Çekim Programına katıldı. Başkan Fırıncıoğlu, yapılan kurada TTK’ ya işbaşı yapmaya hak kazanan madencilere hayırlı uğurlu olsun temenninde bulundu.

Açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu, “Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) tarafından Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen TTK Yeni İşçi Alımı Kura Çekim Programına katıldım. Kura sonucunda TTK’ya işbaşı yapacak olan 400 madenci kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


 

Bakmadan Geçme