Bakan Yardımcıları Bartın'a geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Ahmet Aydın ile Enerji ve Tabi Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan Bartın'a gelecek

20 Ekim Cuma günü gerçekleşecek TTK kura çekimine katılmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Ahmet Aydın ile Enerji ve Tabi Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan Bartın’a gelecek.

1500’ü Zonguldak, 400’ü Bartın ve 100’ü Karabük ilinden olmak üzere TTK Genel Müdürlüğüne 2000 işçi alımı için süreç devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Zonguldak için kura çekilişi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Bartın için kura çekilişi 20 Ekim Cuma günü saat 14.00’da Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonunda, Karabük için kura çekilişi aynı gün saat 16.15’te Yenişehir Merkez Kapalı Spor Salonunda yapılacak.

TTK kura çekimine katılmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Ahmet Aydın ile Enerji ve Tabi Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan Bartın’a gelecek.

Bakan Yardımcıları Aydın ve Tancan’ın Bartın’da Valilik, Belediye ve AK Parti İl Başkanlığına ziyaretlerde bulunmaları bekleniyor.

Bakmadan Geçme