• Haberler
  • Bartın
  • Arslan, Aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdüreceğiz

Arslan, Aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdüreceğiz

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, AK Parti'nin 22'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Arslan mesajında, “Milletin partisi AK Parti, bundan 22 yıl önce bir 14 Ağustos günü ülkemizin üzerine bir güneş gibi doğdu. Ülkemizin her anlamda büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde iş başına gelen AK Parti, milletimizin büyük teveccühü ile girdiği her seçimden birinci parti olarak çıkmış, siyasi tarihimizde kırılması zor bir rekora imza atmıştır. 21 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kapatma davalarından e-muhtıralara, 17-25 Aralık operasyonundan, gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi pek çok anti demokratik müdahaleye maruz kalmış ancak milletimizin engin feraseti ve tankların önünde duran cesaretiyle demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur. Geride kalan 22 yılda pek çok başarıya imza atan AK Parti hükümetleri, ülkemize adeta çağ atlatmış, sosyal haklardan, sağlığa, iç ve dış politikadan enerjiye, tarımdan ulaşıma, turizmden insan haklarına kadar pek çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır.” dedi.

“Milletimize hizmet yolunda çalışmaya devam”

Partinin büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle başlayan yolculuğunu Türkiye Yüzyılı vizyonuyla taçlandırdığını aktaran     Arslan, “Milletin sesine kulak veren, teşkilatlarıyla güçlü bir bağ kuran, sahadan gelen talepleri karşılamak için büyük bir gayret gösteren partimiz, toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçları doğrultusunda politikalar geliştirmektedir. Eser ve hizmetleriyle ülkemizin önünde yeni bir yol açan AK Parti'miz icraatçı ve reformist yönüyle Türk siyasetine mührünü vurmuş, koyduğu çıtayı daima yukarı taşımış ve kendisiyle yarışan bir siyasi hareket olarak sürekli yenilenmiştir. Ülkeye ve millete hizmeti en büyük şeref bilen mensuplarının gayretleri, kuruluşundan bu yana partimize gönül veren yol arkadaşlarımızın fedakarlıklarıyla büyüyen partimiz, milletimize hizmet yolunda samimiyetle çalışmaya devam etmektedir." diye konuştu.

“Büyük bir aile olduk”

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 11,5 milyon üyesi ve teşkilatlarda görev alan yol arkadaşlarıyla büyük bir aile olduklarına işaret eden Arslan, “AK Parti olarak şehirlerimizi ve ülkemizi yeni yatırımlarla buluştururken, sahip olduğumuz vizyon ve yeniden sağladığımız öz güvenle insanlığı ilgilendiren küresel meselelerin çözümünde ülkemizi dünyanın en önemli aktörü haline getirdik. Eğitimden sağlığa, adaletten güvenliğe, çevreden şehirciliğe kadar her alanda tarihi nitelikte adımlar attık, milletimizin hayallerini ve asırlık özlemlerini gerçeğe dönüştürdük. Ülkemizin hedefleri doğrultusunda Türkiye'nin dört bir yanına hizmet götürürken kapsamlı reformların altına imza attık. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü idrak ettiğimiz 2023 yılına, tarihi önemine uygun bir anlam yükleyerek Türkiye Yüzyılı'nı başlattık. Güçlü iddialarla Türkiye'nin yarınlarını inşa eden kadrolar olarak önümüzdeki dönemde de ülkemizin önünü açacak hamleleri birer birer hayata geçirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

"Aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdüreceğiz"

AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm İslam coğrafyasının da umudu olduğunu kaydeden Arslan, “Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti, sadece ülkemizin değil, tüm İslam âleminin ve gönül coğrafyamızın umudu olmuştur. Bu vesileyle her zaman liderimize ve partimize büyük destek veren kıymetli hemşehrilerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. AK kadrolar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdürecek, “Büyük ve Güçlü Türkiye” idealine aynı ruh, inanç ve azimle de yürümeye devam edeceğiz. Partimizin 22. kuruluş yılı vesilesi ile bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma da Rabbim’den rahmet diliyorum. AK Parti’mizin 22. kuruluş yıldönümü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme