750 milyonluk bütçe meclisten geçti

Bartın Belediye Meclisi 2024 Mali Yılı Analitik Bütçesinin görüşülmesi için toplandı. Toplantıda Belediyenin 750 milyonluk bütçesi kabul edildi. 

Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı 2.oturum toplantısı Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Tek gündem maddesinin değerlendirildiği toplantıda 2024 Mali Yılı Performans Esaslı Bütçesi görüşüldü. Yapılan görüşmeler neticesinde komisyon raporu doğrultusunda Bartın Belediyesi’nin 2024 yılı bütçesi 750 milyon lira olarak kabul edildi.

“Şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum”

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantılarımızı Belediye Meclis Üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Bu ayki toplantımızı 2 oturumda yaptık. Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantıda Bartın Belediyesi 2024 Mali Yılı Analitik Bütçesini görüşerek, kabul ettik. Belediye personelimizle, halkımızla, Belediye Başkan Yardımcılarımızla ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Toplantıya katılım sağlayan tüm Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bakmadan Geçme